OFICIÁLNÍ WEB FESTIVALU
LETOS JIŽ 14. ročník !!
26. - 27. 7. 2019
vstupné - *** Předprodej: pátek 600,- Kč * sobota 650,- Kč * oba dny 800,- *** Na místě: pátek 700,- Kč * sobota 750,- * oba dny 990,- Kč ***
Kategorie: NOVINKY

XIV.Rockfest Dačice 2019

Nazdar rockeři a všichni fanoušci Dačického Rockfestu. Letos znovu o posledním červencovém víkendu - 26.-27.července se rozezvučí kytary na pódiu letního divadla v zámeckém parku v Dačicích. I letos pro Vás připravujeme několik novinek o kterých Vás postupně budeme informovat. Znovu budeme používat vratné kelímky NICKNACK s dalšími ročníky sběratelské edice. Také letos můžete očekávat silné složení známých kapel, kvůli kterým se rádi vracíte do Dačic, ale i hodně nových kapel, o které jste si často psali. Nové kapely Vám představíme hned v následujícím klipu:

https://www.facebook.com/rockfestdacice/videos/541422756340048/

Novinky 2019

Na Rockfest Dačice 2019 pro Vás připravujeme pár novinek...A tohle je jedna z nich! Díky novému platebnímu systému odpadnou dlouhé fronty u stánků, hledání drobných po kapsách, ztráty bankovek atd. Vše bude jednodušší, rychlejší a bez poplatků.
U vstupu do areálu a nebo ve stanovém městečku dostanete náramek s čipem ( čip bude za vratnou zálohu 30 Kč ) , nabijete si na něj peníze a používáte ho místo hotovosti. Váš festivalový náramek tak bude sloužit jako vstupenka do areálu i jako digitální peněženka, přes kterou bude možné koupit pití, jídlo, suvenýry a oficiální merch.
Čip funguje podobným způsobem jako kreditní karta, zaplatíte pouhým přiložením.
Částka kterou si nabijete je jenom na Vás, platit můžete v hotovosti i kartou, zůstatek Vám při odjezdu/odchodu z festivalu vrátíme.
Jak systém NFCTron funguje?

  1. Na pokladně si nabijete jakoukoliv částku v hotovosti nebo platební kartou.
  2. Při prvním nabití dostanete účtenku, na které je internetový odkaz a QR kód, pomocí nichž můžete sledovat všechny vaše útraty on-line.
  3. Dobít kredit si můžete na pokladnách v areálu znovu a znovu.
  4. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením čipu.
  5. Celou částku, která Vám na čipu zůstane, vrátíme při odjezdu/odchodu v areálu na pokladnách.