OFICIÁLNÍ WEB FESTIVALU
LETOS JIŽ 14. ročník !!
26. - 27. 7. 2019
vstupné - *** Předprodej: pátek 600,- Kč * sobota 650,- Kč * oba dny 800,- *** Na místě: pátek 700,- Kč * sobota 750,- * oba dny 990,- Kč ***
Kategorie: NOVINKY

XIII. Rockfest Dačice 2018

Nazdar rockeři a všichni fanoušci Dačického Rockfestu.
Letos to bude již po třinácté, kdy se znovu o posledním červencovém víkendu, tedy přesně 27. - 28.července 2018 rozezvučí kytary na pódiu letního divadla v zámeckém parku v Dačicích. Výběr kapel jsme uzavřeli již koncem loňského roku a představíme Vám je v nejbližších dnech. 
Ceny vstupenek zůstávají stejné jako v loňském roce a ani poloha stanového městečka na louce 300 m od areálu se nemění. Také letos můžete očekávat silné složení známých kapel v pátek i v sobotu. Po loňských zkušenostech, kdy v pátek mnoho návštěvníků zmeškalo zahájení, bude letos areál festivalu otevřen v pátek již od 13 hod. Bude posílena pořadatelská služba u vstupu tak ,abyste se do areálu dostali rychleji. Přesto doporučujeme, abyste přišli včas a nenechávali vstup na poslední chvíli. Také doporučujeme včasné objednání vstupenek, vzhledem k omezené kapacitě areálu, neboť jak víte, v loňském roce byla kapacita areálu překročena. Letos po naplnění kapacity a vyprodání vstupenek bude z důvodu Vaší bezpečnosti areál uzavřen. Děkujeme za pochopení.