OFICIÁLNÍ WEB FESTIVALU
LETOS JIŽ 14. ročník !!
26. - 27. 7. 2019
vstupné - *** Předprodej: pátek 600,- Kč * sobota 650,- Kč * oba dny 800,- *** Na místě: pátek 700,- Kč * sobota 750,- * oba dny 990,- Kč ***

KAPELY - ARCHIV rss

Strana:  1 2 3 4   další »

Hledání identity

Vydáno: 20.2.2017 14:57

Po dvouleté pauze se do Dačic opět vrací stálice české rockové scény kapela Škwor. Hledání identity tour Začalo nedávno ve Stříbře a všude na ně čekají vyprodané sály. Hledání Identity je nejen název nového, v pořadí již osmého řadového alba Škworu, ale i stav pramenící z momentálního rozpoložení - když ne všech členů kapely, tak jejího frontmana Petra Hrdličky určitě. "Veškeré události, co se kolem mě za poslední období odehrály, se samozřejmě v textech odrážejí. Myslím, že můžu i za kluky říct, že vlastně všichni hledáme, nikdy jsme nepřestali a budeme hledat dál, dokud nás smrt nerozdělí," říká Petr Hrdlička.

Škwor
hledání identity ALBUM 2015

noty

Pekelní andělé

Vydáno: 20.2.2017 14:53

Další skupinou, kterou uvidíme v pátek v Dačicích, jsou nám všem už dobře známé Dymytry. A určitě nám také předvedou nejen nové songy z poslední desky A-G-R-O-N-A-U-T. Jak uvedl v rozhovoru kapelník Jiří Urban ml., dříve je zajímal především pořádně tvrdý zvuk a rychlé tempo skladeb, ale všem členům kapely je dnes kolem třicítky a za těch třináct let existence kapely se každý z nich vyvíjí a nemusejí být nutně neustále slušně řečeno naštvaní jako v době vzniku. Přijímají další vlivy, baví je melodičnost, zároveň ovšem neslevují z tvrdé muziky, kterou milují a kterou dělají radost svým fanouškům. Téma písně "Pekelní andělé" z posledního CD je nasnadě již podle názvu - nejslavnější motorkářský klub má ve svých řadách ty, kteří o sobě oprávněně mohou říkat "my jsme parta tvrdejch chlapů". Je všeobecně známo, že frontman Protheus píše texty, méně už se o něm ale ví, že je právě i vášnivým motorkářem.

DYMYTRY
Pekelní Andělé

noty

Defenestrace

Vydáno: 3.2.2017 9:36

Po veleúspěšném loňském vystoupení se tentokrát už v hlavním večerním čase vrací moravsko-pražská hardrocková kapela Traktor. Do nové sezony vstoupil Traktor s Artefuckt tour 2017 a také u nás předvedou všechny své úspěšné hity.

TRAKTOR - DEFENESTRACE
2.oficiální videoklip k CD

noty

Eldorádo

Vydáno: 3.2.2017 9:32

Těšili jsme se na ně už minulý rok. Ale jak všichni víte, Walda Gang musel v minulém roce, uprostřed sezony, přerušit ze zdravotních důvodů Vládíka, všechny vystoupení. Díky všem, co jste mu přáli a dodali energii, se po 2 měsících vrátil zpět na pódium jako borec a má u nás největší respekt. A tak věříme , že letos do Dačice s Vláďou přijede i Buřt, Myšák, Marcus, Josie, Ríša, Atom a Martin!

Walda Gang
Čert ví

noty

Meredith

Vydáno: 3.2.2017 9:22

Ano po čtyřech letech se k nám vrací košická úspěšná metalcorová kapela z východního Slovenska. A máme se znovu opravdu na co těšit. Ohromující zvuk bicích , kytar a hlas zpěváka roztřese všechny kosti v těle.

Meredith
Everyone Knows (Official lyrics video)

noty
Strana:  1 2 3 4   další »