OFICIÁLNÍ WEB FESTIVALU
LETOS JIŽ 13. ročník !!
27. - 28. 7. 2018
vstupné - *** Předprodej: pátek 500,- Kč * sobota 550,- Kč * oba dny 700,- *** Na místě: pátek 550,- Kč * sobota 590,- * oba dny 800,- Kč ***
< návrat zpět

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA


Téma: Úklid bordelu po návštěvnících, HOVNA !!!! rss

Zaslal/a 30.7.2017 23:35

Zdravím všechny návštěvníky této akce a především její pořadatele. Už několikátý rok po sobě necháváte nepořádek, který nikdo neuklízí a neřeší. Kemp je uklizený, ale co se děje mimo něj? Když už jsou návštěvníci tohoto "páprda-rock" festivalu takový prasata, že se vyserou pod lampou u vchodu do parku a kolem parkovní zdi a cesty do Toužína je hovno co metr. Tohle by měli organizátoři po ukončení festivalu vyřešit, obejít okolí s lopatou a popelnicí, zbytek spláchnout vodou. Vždycky to trvá tak měsíc, než to zmizí a člověk se nebojí šlápnout na cestu.


#019347
Je to bordel, toto by se dít nemělo. Lidé by měli být ohleduplní nejen k sobě, ale i ke svému okolí... Není to omluva, jen taková poznámka - dost lidí si stěžovalo, že TOYky byly po čase tak zaneřáděné, že se jim tam ani nechtělo... Ani se nedivím, že pak káleli v přírodě.
#019348
Pokud byly ty tři toiky pod motelem všechno, co bylo pro kemp, pak je to sakra málo. No, stálo by to víc peněz mít jich tam těch toiek deset, jak by pro takový kemp bylo potřeba. Jenže se další rok nikdo nepoučí a my, Dačičáci se tomu budem muset po zbytek prázdnin vyhýbat a dávat psy na vodítko, aby někde něco nevymázli..