OFICIÁLNÍ WEB FESTIVALU
LETOS JIŽ 14. ročník !!
26. - 27. 7. 2019
vstupné - *** Předprodej: pátek 600,- Kč * sobota 650,- Kč * oba dny 800,- *** Na místě: pátek 700,- Kč * sobota 750,- * oba dny 990,- Kč ***
< návrat zpět

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA


Téma: - rss

Zaslal/a 25.7.2017 7:24

Velká škoda ,že pro mně jeden z největších taháků skvělý Krucipusk ,hraje už v pátek a navíc už od 16hod. 7 Nevím samozřejmě ,proč tomu tak je ,ale vzhledem k tomu ,že v sobotu podle jejich stránek nikde nehrajou ,si myslím ,že měli být v Dačicích zařazeni právě až na sobotu.
Lidi mimo Dačice ,co nemají v pátek zrovna dovolenou ,tak o ně přijdou 7
/ navíc v pátek odpoledne bude nejspíš ještě pršet - to samozřejmě dopředu nikdo nemohl vědět - přesto si myslím ,že Krucipisk kdykoliv v sobotu ,by byla mnohem šťastnější volba ,než v pátek od 16h 6
Tahle kapela nevymetá 50 fesťáků za léto ,takže dost škoda ,že jí díky uvedeným důvodům spousta lidí v Dačicích neuvidí 7


#019335
Jistě že ale v sobotu mi příjde že jsou celkově slabší skupiny ,takže mi nepříjde škoda že jsou v pátek ale ten čas jak už zmiňujete mi příjde taky divný,že by byli na začátku.
Nejradši bych na začátek dala méně znamé kapely (Meredith).
Třeba i Doga je jedna z prvních,nechápu!
#019339
Ano je to tak, nejen s posledním CD Tintili Vantili, ale i se všemi svými největšími hity přijede Tomáš Hájiček a jeho Krucipusk jako zahajovací páteční kapela. - tzn. od 16 h.

Co se týká Dogy ,tak ta hraje ještě dneska v noci v Liberci a zítra někde jinde ,tak tam to chápu - klidně tak mohli dneska i začínat. Naopak Hentai Corp. hrajou tady i v Liberci zítra ,tak mohli třeba být tady dneska a Krucipisk místo nich zítra.
Ale nevíme co tomu předcházelo ,proč je program zrovna takhle.

Jinak mi přijde rozložení síly kapel pátek / sobota vyvážený i když Dymytry bych radši viděl na sobotu ,vzhledem k možnosti dát pár společných pecek s Arakainem ,ale toho se snad dočkáme v září v ČB na Pardál festu , tak nevadí. A zřejmě by to i narušilo program s Luckou.

Hlavně mně ale opravdu mrzí ten Krucipisk ,který prostě dneska od 16h nestíhám ani náhodou 7 7